Szanowni Państwo,

Pozostając myślami z tymi, których na całym świecie dotknęły ostatnie, bezprecedensowe wydarzenia, chcielibyśmy wyrazić uznanie dla wszystkich pracowników systemu opieki zdrowotnej, lokalnych społeczności, które zmagają się z pandemią koronawirusa. Jednocześnie staramy się zrobić wszystko, by chronić zdrowie i dobre samopoczucie naszych Klientów oraz całego naszego zespołu Perita Consulting i pomóc w ograniczeniu rozprzestrzeniania się choroby.

W związku z tym śledzimy i stale monitorujemy wszystkie zalecenia władz, które w niektórych przypadkach mogą powodować zmiany w zakresie oferowanych przez nas usług. Może to skutkować zmianami godzin pracy lub nawet czasowym zamknięciem biura, jak również ograniczeniem możliwości obsługi klienta z uwagi na utrudnienia w dotarciu personelu do biura.

Dokładamy wszelkich starań, by zapewnić naszym Klientom ciągłość usług, mając nadzieję, że w niedalekiej przyszłości będziemy mogli ponownie zaoferować najwyższy poziom obsługi.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy pod adresem perita@perita.pl – na wszystkie postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć.

Z wyrazami szacunku

Dariusz Jóźwiak