Najnosze informacje

Aktualności

PPK Pracownicze Plany Kapitałowe

Ostatni, IV etap wdrażania PPK rozpoczęto się 1 stycznia 2021 i obejmie pozostałe podmioty zatrudniające i jednostki sektora finansów publicznych, bez względu na stan zatrudnienia.

Wesołych Świąt

  Ten rok zapisze się w historii jako jeden z najdziwniejszych, dla wielu też jako jeden z najtrudniejszych. Niestety w życiu nie da się przywrócić

Covid-19

Szanowni Państwo,

Pozostając myślami z tymi, których na całym świecie dotknęły ostatnie, bezprecedensowe wydarzenia, chcielibyśmy wyrazić uznanie dla wszystkich pracowników systemu opieki zdrowotnej, lokalnych społeczności, które zmagają się z pandemią koronawirusa. Jednocześnie staramy się zrobić wszystko, by chronić zdrowie i dobre samopoczucie naszych Klientów oraz całego naszego zespołu Perita Consulting i pomóc w ograniczeniu rozprzestrzeniania się choroby.

Jesteśmy razem

Pozostając myślami z tymi, których na całym świecie dotknęły ostatnie, bezprecedensowe wydarzenia, chcielibyśmy wyrazić uznanie dla wszystkich pracowników systemu opieki zdrowotnej, lokalnych społeczności, które zmagają się z pandemią koronawirusa.