Księgowość w Zielonce

Usługi księgowe Zielonka

 

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej nie jest łatwym zadaniem, zwłaszcza w kontekście różnego rodzaju formalności, obowiązków i nie tylko. Z tego powodu dobrze jest skorzystać z profesjonalnej pomocy, którą zapewni nasze biuro rachunkowe. Serdecznie zapraszamy klientów z Zielonki i okolic.

Profesjonalna księgowość – Zielonka

Prowadzona przez nas działalność jest skierowana do wszystkich przedsiębiorców. Niezależnie od tego, czy prowadzą Państwo małą firmę, czy może duże przedsiębiorstwo, na pewno będziemy w stanie pomóc. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny i rzetelny. Nieprzypadkowo jesteśmy doceniani za profesjonalizm.

Każdy przedsiębiorca wie, że samodzielne prowadzenie księgowości jest skomplikowane. Traci się na to masę czasu, jednocześnie mając ryzyko popełnienia błędu, za który nieraz należy słono zapłacić. Zamiast tego zlecenie prowadzenia księgowości przez biuro księgowe jest przede wszystkim wygodne. Dzięki nam będą Państwo mogli lepiej skupić się na rozwoju swojej firmy, a my zajmiemy się księgowością.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i umiejętności, dzięki którym jesteśmy w stanie obsłużyć nawet najbardziej wymagających klientów, zawsze spełniając ich oczekiwania.

Usługi księgowe w Zielonce dzielą się na kilka rodzajów.

Biuro rachunkowe – Zielonka

Nasze biuro rachunkowe posiada ciekawą ofertę, która na pewno przypadnie Państwu do gustu. Przede wszystkim możemy zająć się pełną księgowością. Oznacza to, że naszym zadaniem będzie prowadzenie systemu ewidencji zdarzeń gospodarczych w Państwa firmie. Jest to wskazane dla różnych form prowadzenia działalności i przedsiębiorców, których przychód wyniósł określonej przez prawo kwoty.

Możemy także prowadzić księgę przychodów i rozchodów. Dzięki temu możliwe jest obliczenie kosztów, czystego zysku, należnego podatku. Księgujemy operacje, prowadzimy rejestr zakupów i sprzedaży VAT, prowadzimy ewidencję wyposażenia, sporządzamy deklaracje podatkowe, sporządzamy zeznanie roczne, przygotowujemy przelewy do US i ZUS.

Proponujemy również prowadzenie księgowości uproszczonej.

Wiemy, że formalności muszą zostać dopełnione także w przypadku zatrudniania pracowników. Spokojnie, z nami mogą Państwo liczyć na obsługę kadrowo-płacową o szerokim zakresie. Będziemy informować o kosztach wynagrodzeń, wysyłać deklaracje ZUS, wysyłać e-deklaracje do Ministerstwa Finansów.

Biuro rachunkowe dla klientów z Zielonki ma ofertę o szerokim zakresie, dlatego jesteśmy przekonani, że będą Państwo zadowoleni ze współpracy. Proponujemy także stosunkowo atrakcyjne ceny!